Forum Polskiej Armii Patriotycznej

Forum żołnierzy PAP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-04-16 03:13:40

Szwierz

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 60
Punktów :   

Żelazna Reforma

Powoli przygotowuje się do wprowadzenia ostatecznej reformy wiodącej nas do samowystarczalności. Reforma ta powiązana jest z prawdopodobnym zdobyciem irona. Już dziś uruchomiłem próbny start tego pomysłu zamykającego się w równaniu: 1 manu+1land=x gdzie x to ilość rawów i towarów naprodukowanych przez te dwie osoby

Na czym to polega? Każdy pracownik land ma przydzielonego pracownika manu. Landowiec produkuje raw, a manu zamienia go na towar. Około 80% towaru dzielimy równo pomiędzy pracowników, a niepodzielne pozostawiamy na rozwój i dodatkowe fanty.

Na początek startuje tylko ja z Ponixem. On produkuje raw na chleby(bo jeszcze nie mamy irona) ja robie chleby przez dwa dni po czym przechodzę do broni (iron tym razem dokupie zeby sprawdzić formułe). Mam nadzieję, że jeśli cykl wystartuje w poniedziałek to do niedzieli  oboje naprodukujemy tyle, że starczy nam na kolejny tydzień lub odrobinę będzie nam brakować chleba czy broni. Z czasem skile wzrosną i powinniśmy być w pełni samowystarczalni.

Ten cykl bedzie nieco krótszy, ale pozowoli mi ocenić efekty zanim wejdzie iron.

Szwierz
wtorek 5 chlebów, zużyte raw grain 21
sroda 6 chlebow, zużyte raw grain 22
czwartek 6 chlebow, zużyte raw grain 22
piątek 5 broni, zuzyte 23 zużyte
sobota 5 broni, zużyte 24 raw iron
niedziela 8 soków, zużyte 28 raw owoc

ponix
wtorek raw grain produkcja 36.8
sroda raw grain produkcja 38 /2wepy+1chlebq2/
czwartek raw fruit produkcja 39 /5 chlebow q1+2wepyq1/
piątek raw fruit produkcja  /2 wepyq1/
sobota raw fruit produkcja 40.80 /4 wepyq1/
niedziela raw fruit produkcja 41.20

Offline

 

#2 2014-04-16 10:44:21

Fitor

Moderator

Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 45
Punktów :   

Re: Żelazna Reforma

Widze, że wejście zwrotu "Żelazne coś" ostatnio popularne. My chcemy firme nazwać Żelazne cycki(odnosząc się do Cycki chlebowe i zbożowe). Pomysł na prawdę dobry, jeśli zdobędziemy samodzielność to dużo zyskamy na tym jako bojówka. Jestem ciekawy jakie wyniki wyjdą

Offline

 

#3 2014-04-23 10:45:09

Szwierz

Administrator

Zarejestrowany: 2014-03-23
Posty: 60
Punktów :   

Re: Żelazna Reforma

mały update. mamy na "kontrakcie" 8 osób. pozostały dwa miejsca wolne dla manu

chętni? przydział 14 wepów q1 tygodniowo + 7 chlebów q2 tygodniowo. na razie nie ma podziału zysku bo zyski idą na zakup rawa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.menagospeedway08.pun.pl www.maly-kacik.pun.pl www.lesnica.pun.pl www.cssnofear.pun.pl www.erableacha.pun.pl